Otevíráme skupinu karate pro děti pro rok 2022/2023

25. Červenec, 2022

Karate pro děti

V KABU Jablonec otevíráme pro děti hned dvě skupiny KARATE. První skupinou je přípravka pro nejmenší pro děti ve věku 4 a 5 let. Děti se naučí základní obratnosti, soustředěnosti, pohybovým dovednostem a základům karate. První trénink pro děti přípravky proběhne v pondělí 5.9.2022 v 16:15 v naší tělocvičně na adrese Pražská 20, Jablonec nad Nisou.

Další skupinou je skupina pro začátečníky, kam bereme děti školního věku - tj. od 6 let. První trénink pro děti začátečníky proběhně v pondělí 5.9.2022 v 17:00 v naší tělocvičně na adrese Pražská 20, Jablonec nad Nisou.

Na prvním tréninku budou děti rovnou cvičit, aby si trénink vyzkoušely. Proto je nutné oblečení vhodné na sport (triko, kraťasy). Cvičí se naboso.

Pro obě skupiny karate platí, že budete mít dohromady 4 tréninky zdarma na zkoušku. Během nich Vy i Vaše dítě vyzkoušíte, zda Vám naše hodiny vyhovují. Instrukce jak se přihlásit do našeho klubu pak dostanete od svého trenéra. Přihlásíte se a zaplatíte členský příspěvek do našeho klubu.

Členský příšpěvek pro rok 2022/2023 je 4.000,- Kč.

A čemu se vlastně Vaše dítě bude učit?

Karate je jednou z mnoha doposud živoucích tradic Asie. V našem klubu se soustředíme na sportovní stránku karate, a tak se z začátku budou děti učit základní koordinaci pohybů, zlepší si svou fyzickou průpravu, disciplínu a soustředěnost. Dítě se učí spolupracovat ve skupině a týmu a přitom se učí základy sportovního karate pomocí opakujících se technik, cvičení a her. Koncentraci dětí zvyšujeme nácvikem technik samostatně i ve dvojicích. Hned během prvního roku se děti budou moci účastnit soutěže karate pro úplné začátečníky.

Karate plakát