Klubový informační systém

8. Prosinec, 2022

Vážení rodiče,

Jak jsme zmiňovali na jednom z prvních tréninků, budeme od roku 2023 používat novou komunikační aplikaci KIS pro skupiny karate a přípravky.

Slibujeme si od toho zjednodušení komunikace mezi trenéry a rodiči. Doteď jsme se museli spoléhat na to, že děti informace od trenéra po cestě domů nezapomněly, což se ne vždy povedlo, nebo se k Vám dostala pouze část. Od nového kalendářního roku budeme proto používat aplikaci KIS - Klubový informační systém, abyste informace od nás měli pokud možno včas a přehledně po ruce.

Doposud jsme aplikaci testovali v pilotním režimu, takže je možné, že někteří z Vás již aplikaci máte a používáte, nebo jste použili její webové rozhraní (například pro přihlášení na páskování).

V následujícím půlroce se začnou již Vaše děti účastnit soutěží (pokud už s námi na soutěži nebyly). Všechny informace o soutěži a její organizaci, přihlašování na soutěž, přihlašování na páskování a jiné akce, vše půjde přes KIS.

V aplikaci také najdete kalendář tréninků, takže ihned budete vědět, kdy tréninky jsou a kdy kvůli svátkům, prázdninám a reprezentační pauze naopak nejsou. Pokud trénink z nějakého nepředvídatelného důvodu budeme muset zrušit, opět Vám o tom dáme vědět.

KIS bude náš hlavní komunikační kanál, proto prosíme, abyste si aplikaci nainstalovali a povolili u ní přijímání oznámení (notifikací), aby Vám nic neuteklo.

Jak aplikaci KIS získám?

Aplikace je dostupná ve verzi pro iOS, dále ve verzi pro Android a jako poslední ve webové verzi, kterou si můžete zobrazit v libovolném prohlížeči internetu. Doporučujeme však aplikaci pro mobil, kvůli možnosti přijímání notifikací.

Ke stažení pomocí následujících QR kódů (jeden pro iOS, druhý pro Android):

KIS pro iOS KIS pro Android

Webová verze je dostupná na webu www.kabu.cz pod záložkou Pro členy.

Jak získám přihlašovací údaje?

1) Přihlašoval/a jsem dítě pomocí QR kódu na přihlášce

Ti z Vás, kteří jste dítě do klubu přihlašovali pomocí QR kódu na přihlášce byste přihlašovací údaje měli mít ve svém e-mailu. (odesílatel zprávy s přihlašovacími údaji je neodpovidat@kabu.cz)

Pro případ, že jste údaje zapomněli, využijte na přihlašovací obrazovce KIS volbu “Zapomněl jsem heslo”. Vaše uživatelské jméno je jméno dítěte ve formě jmeno.prijmeni, takže například Květa Holá má přihlašovací jméno kveta.hola.

2) Ještě nemám přihlašovací údaje

Pokud jste dítě přihlašovali k nám do klubu minulý rok, nebo letošní rok, ale na přihlášce jste neměli QR kód, bude třeba provést registraci vyplněním registračního formuláře, abychom dítě dostali do KISu a mohli jsme vám zaslat v brzké době přihlašovací údaje.

Registrační formulář je k dispozici na adrese https://clen.kabu.cz/admin/registration. Můžete využít i QR kód:

KIS registrace

Jak se do aplikace KIS přihlásím?

Po spuštění aplikace se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů (viz výše). Při přihlašování ve verzi pro iOS nebo Android je ještě navíc třeba vybrat klub - zde zvolte prosím KABU, jinak se nebude možné přihlásit.

Děkujeme za spolupráci. V případě problémů či nejasností kontaktuje prosím svého trenéra.