O KABU Jablonec

Klub Asijských Bojových umění Jablonec je součástí TJ Bižuterie z.s. a jedním z klubů mezinárodní organizace SHIKON BUDOKAI. Je domovem pro 4 styly: AIKIDO, KARATE, KUNG FU a TAI CHI. Po několika letech jsme do svého repertoáru zařadili opět hodiny REÁLNÉ SEBEOBRANY a nově také SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKU pro nejmenší. Hodiny s širokým záběrem aktivit utvářejí podobu klubu jako místo pro fyzické i mentální vyžití pro všechny věkové skupiny. Nesnažíme se být sportovním centrem či střediskem. Jsme sportovním klubem, což znamená, že jednotlivé skupiny jsou komorní, zaměřené na jednotlivce. Ať už se chcete scházet pravidelně se skupinou lidí naladěných na stejnou vlnu nebo si dát pořádně do těla, KABU Jablonec má dveře otevřené.

Tréninkový systém aplikovaný v KABU Jablonec byl sestaven na základě několikaletých zkušeností Ondry Musila (7.Dan karate, 6.Dan Aikido, 5.Dan Shaolin Kung Fu a mezinárodní instruktor Tai Chi), zakladatele klubu a trenéra celého žánru bojových umění v Čechách, Velké Británii, Dánsku, Singapuru a Malajsii. Ondra během více jak 40ti let působení na poli bojových umění školil zásahové jednotky Policie České Republiky, trénoval několik stovek dospělých, dorostenců i dětí a dosud vede český tým národní reprezentace v karate. Nad to všechno je Ondra Musil aktivní z hlediska získávání nových zkušeností a kontaktů po celém světě, a tak se tělocvična KABU Jablonec často stává hostitelem seminářů expertů a špičkových instruktorů z celého světa.

Tréninky v KABU Jablonec však samozřejmě nelpí na jediné osobnosti. Všechny skupiny mají svého specializovaného vedoucího instruktora s bezpočtem asistentů, a tak člověk, který se rozhodne začít s bojovým uměním si může být jistý, že se mu dostane prvotřídní péče vedoucí ke zdraví, vysoké mobilitě, flexibilitě, fyzické kondici a mentálnímu odpočinku.