Soutěž karate: LIBERECKÝ POHÁR TALENTŮ 2. kolo

8. Květen, 2022

Liberecký pohár talentů - 2. kolo

  • Datum konání: 21. května 2022.
  • Doprava: Každý individuálně – adresa: Wedrichova 3305, Česká Lípa (sportovní hala).
  • Sraz na místě v hale: sobota 21. května 2022 v 9.45 hodin (v 10.00 hodin začíná soutěž a je potřeba se převléci a připravit).
  • Konec soutěže: po skončení kategorií a předání medailí (bohužel přesný čas neumíme odhadnout – kategorie přípravky a náboru začínají jako první, předpoklad konce pro přípravku je circa 13.00 hodin a pro nábor cca 14.00 hodin).
  • Startovné: Přípravka 150 Kč, Nábor: 150 Kč (splatné trenérovi na tréninku při přihlášení) F. Závod: Jedná se o přípravné závody v rámci Českého svazu karate. Kategorie pro přípravku: Agility (překážková dráha). Kategorie pro nábor (nejvýše do věku 13 let): Agility (překážková dráha).
  • Vybavení na závod: Přípravka – sportovní oblečení, kimono se preferuje; Nábor: kimono. Dále pro všechny boty do sportovní haly, a mikinu nebo sportovní bundu.
  • Upozornění: Sportovec musí být ke dni účasti na závodu schopen sportování, je odpovědností každého z rodičů nebo zákonných zástupců, že jejich závodník je schopen sportování a nemá žádná zdravotní omezení.

Program (Sobota 21. května 2022):

09.00 otevření haly a zahájení registrace závodníků 10.00 zahájení soutěže 10.30 zahájení kategorií agility (přípravka i nábor) 14.00 předpokládaný konec všech kategorií beginner a odjezd domů

Přihlášení na soutěž

Nejpozději do pátku 13. května 2022 buď na tréninku trenérovi nebo na e-mail: robert@kabu.cz (k přihlášení je potřeba: jméno, příjmení a datum narození). Po přihlášení zaplatit do rukou trenéra startovné v hotovosti.

Trenéři na místě

Petr Chvátal a Ondra Chvátal pro přípravku. Matěj Hulík, Petr Vacek a Filip Melík pro nábor. Prosím hlásit se odpovědnému trenérovi po příjezdu do sportovní haly.

Ukázka disciplíny karate agility